V zimě jsou Horní Mísečky lyžařskou lahůdkou, neboť se zde lyžuje od listopadu do května v lyžařském areálu Mísečky- Medvědín v místě s čtyřsedadlovou lanovou dráhou a dalšími vleky i pro malé děti s možností večerního lyžování. V místě je také lyžařská škola SKOL MAX.

Další lyžařské areály jsou v dosahu skibusem: Hromovka, Sv. Petr, Stoh ve Špindlerově Mlýně s množstvím černých, červených a modrých sjezdovek. Skipas je platný pro všechny výše jmenované areály.

Apartmány Mísečky mají také výbornou polohu pro běžkaře- je zde 40 km běžeckých tratí a běžecký stadion.

Nový Aquapark ve Špindlerově Mlýně se nachází přímo u parkoviště lanovky Medvědín, další je u Hotelu Bedřichov. V létě je tato oblast ideální pro cyklisty nebo na pěší tůry.

Možnost nákupu je ve Vítkovicích (8 km) nebo v Jilemnici (20 km). Stravování je možné objednat v restauraci Jilemnická bouda cca 50 m od apartmánů Mísečky. Snídaně kontinentální + nápoje. Večeře výběrem z menu. Polopenze nebo pouze večeře je možné přikoupit na místě. Podmínkou je odběr stravy na min. 4 dny.
Apartmány sving | Tel./fax: +420608074099 | info@apartmanysving.cz | Created by PePek !
S-Rank - www.apartmanysving.czS-Rank Google Pagerank - www.apartmanysving.czGoogle Pagerank JyxoRank - www.apartmanysving.czJyxoRank TOPlist